Showuitslagen 2024 Buitenland

IDS Genk (BE) 29-06-2024

Gloris Zeus Zappa kampioensklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Alin Dumitrescu (RO)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Olga Silverstova

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Argenta's Briska Af Bottnia kampioensklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Alin Dumitrescu (RO)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson

Dwergschnauzer zwart reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB , BOB
1e  BIG  & 3e BIS
keurmeester: Alin Dumitrescu (RO)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Geza Enya of Charmy's Joy puppyklas
1 veelbelovend & beste pup
keurmeester: Alin Dumitrescu (RO)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

Amori Marti Sherwood Anderson jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB , beste reu & BOS
keurmeester: Alin Dumitrescu
eig: Olga Miloserdova
fokker: M. Podolskaya

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Flora Fiona van Huis de Wije Blick kampioensklas
2 uitmuntend res.CAC , res.CACIB
keurmeester: Alin Dumitrescu
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Sonnenwend Siegershau Dormagen (DE) 22-06-2024

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend KSA-J , Dt.Ch , VDH-J , ISPU
J,BOB , 1 BIS junior , 2 BIS groep 2
Supreme BIS junior 
keurmeester: Mirjam Winkens (NL)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart  teef

Hathor House Qiyana  puppyklas
1 veelbelovend BOB puppy , Jongste Sonnenwend Sieger'24 & 2e BIS puppy
keurmeester: Mirjam Winkens (NL)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Silver Winhunters Djames Bond kampioensklas
1 uitmuntend KSA ,CAC-PSK , Dt-Ch-VDH , BOB
3 BIS Champions & Sonnenwend Sieger'24
keurmeester:  Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Anna Babakova

IDS Dortmund Europasieger (DE) 26-05-2024

Riesenschnauzer peper/zout reu

Gloris Zeus Zappa kampioensklas
1 uitmuntend CAC , VDH , CACIB & BOS
keurmeester: Birgit Bischoff (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Olga Silverstova

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske tussenklas
1 uitmuntend CAC , res.CACIB 
keurmeester: Birgit Bischoff (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB , beste jeugdhond & VDH Europa-Jugendsieger'24
keurmeester: Birgit Bischoff (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Argenta's Briska af Bottnia kampioensklas
2 uitmuntend res.CAC , res.VDH
keurmeester: Birgit Bischoff (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson


Dwergschnauzer peper/zout  reu

Uncle Sam Angle of Water kampioensklas
2 uitmuntend res.CAC
keurmeester: Jessica Schön (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

Dwergschnauzer peper/zout  teef

Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend JCACIB 
keurmeester: Jessica Schön (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

44e NDS Wieze (BE) 25-05-2024

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske tussenklas
1 uitmuntend CAC , BOS & Hopkoning'24
keurmeester: Csaba Zsolt Lokodi (RO)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , beste jeugdhond , BOB ,Hopprinses'24 & Hopkeizerin'24
keurmeester: Csaba Zsolt Lokodi (RO)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC ,beste jeugdhond BOB , Hopprins'24 ,Hopkeizer'24
1e BIG , 1e BIS & res. SUPREME BIS'24
keurmeester: Csaba Zsolt Lokodi (RO)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Zaryan Silver Star of Rainbowland tussenklas
1 uitmuntend CAC , BOB , Hopkeizer'24 & Hopkoning'24
keurmeester: Csaba Zsolt Lokodi (RO)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Tatiana Figura

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Shagoi de La Garde de Poseiden kampioensklas
1 uitmuntend res CAC 
keurmeester: Csaba Zsolt Lokodi (RO)
eig: Emmanuelle Da Silva
fokker: 
Emmanuelle Da Silva

IDS Dortmund Frühjahrssieger (DE) 24-05-2024

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB , BOS & Frühjahrssieger'24
keurmeester: Jessica Schön (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok


Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB , beste jeugdhond & Jugend Frühjahrssieger'24
en met dit punt is zij Duits Jeugd Kampioen'24
keurmeester: Jessica Schön (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Dwergschnauzer peper/zout  reu

Uncle Sam Angle of Water kampioensklas
1 uitmuntend Anw. Dt. CH. VDH
keurmeester: Peter Schön (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

Dwergschnauzer peper/zout  teef

Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend JCAC 
keurmeester: Peter Schön (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

IDS 56e Flanders Dogshow Gent (BE) 12-05-2024

Middenslagschnauzer zwart reu

Masaal the Happiness Seller kampioensklas
1uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Ingrid Croonen
fokker: Sabina Favaro

Masaal Self Control veteranenklas
1uitmuntend VCAC , VCACIB , BOB & 3e BIS veteraan
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Ingrid Croonen
fokker: Sabina Favaro

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOS
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart  teef

Hathor House Qiyana  puppyklas
1 veelbelovend BOB puppy & 2e BIS puppy
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Geza Enya of Charmy's Joy puppyklas
1 veelbelovend & beste pup
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

Zaryan Silver of Rainbowland tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Tatiana Figura

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Fyenna Bijou van Aqualand babyklas
1 veelbelovend & beste baby
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Lous van Ruitenbeek
fokker: Lous van Ruitenbeek

Shagoi de La Garde de Poseidon kampioensklas
4 uitmuntend 
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Emmanuelle & Nuno Da Silva
fokker: Emmanuelle & Nuno Da Silva

Fenja Cady of Charmy's Joy kampioensklas
2 uitmuntend 
keurmeester: Salina Loredana (CH)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

IDS 56e Flanders Dogshow Gent (BE) 11-05-2024

Fenja Cady of Charmy's Joy kampioensklas
3 uitmuntend 
keurmeester: Bolette Heering
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

PSK Ortsgruppe Witten-Sprockhovel Westfalensieger (DE) 05-05-2024

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend Dt. Ch. VDH-J , KSA-J , ISPU-J
Jugendstil , BOB & 1 BIS Jeugd
keurmeester: Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart  teef

Hathor House Qiyana  puppyklas
1 veelbelovend BOB puppy & Westfalen puppy Sieger
keurmeester: Hassi Assenmacher-Feyel (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

IDS Dogshow Monaco (MC) 04-05-2024

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Thorn Limburg de La Garde de Poseidon tussenklas
1 uitmuntend res.CAC , res.CACIB 
keurmeester: Augustin Ionescu (RO)
eig: Emmanuelle & Nuno Da Silva
fokker: Emmanuelle & Nuno Da Silva

Soul Mate Lola vd Blessewichof  openklas
2 uitmuntend 
keurmeester: Augustin Ionescu (RO)
eig: Tineke Calkhoven
fokker: J.A.M. van den Berg

Bagheera-Jip vd Blessewichof  veteranenklas
2 uitmuntend 
keurmeester: Augustin Ionescu (RO)
eig: Tineke Calkhoven
fokker: J.A.M. van den Berg

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Shagoi de La Garde de Poseidon tussenklas
1 uitmuntend res.CAC , res.CACIB 
keurmeester: Augustin Ionescu (RO)
eig: Emmanuelle & Nuno Da Silva
fokker: Emmanuelle & Nuno Da Silva

IDS Dogshow Antwerpen (BE) 21-04-2024

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOS
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Zenzi-Zoya Het Hoog Oord openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Erna Verstappen
fokker: A. Th. Verstappen

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB ,beste jeugdhond & BOB
3e BIG & 3e BIS Jeugd
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna
  

Dwergschnauzer zwart  teef

Qiyana Wild West  babyklas
1 veel belovend , BOB baby & 2e BIS Baby
keurmeester:  Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer peper/zout  teef

Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & beste jeugdhond
keurmeester: Inge Wilmsen
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Silver Winhunters Djames Bond kampioensklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester:  Inge Wilmsen (BE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Anna Babakova

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Shagoi de La Garde de Poseiden kampioensklas
2 uitmuntend res CAC & res.CACIB
keurmeester: Inge Wilmsen
eig: Emmanuelle Da Silva
fokker: 
Emmanuelle Da Silva

Fenja Cady of Charmy's Joy kampioensklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester:  Inge Wilmsen (BE)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

Dwergschnauzer Wit reu

Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer Wit teef

Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOS
keurmeester: Inge Wilmsen (BE)
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

IDS Lingen (DE)  20-04-2024

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB , beste jeugd & BOB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & BOS
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JVDH , JCACIB ,beste jeugdhond , BOB & 2e BIG 
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer peper/zout  teef

Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water jeugdklas
1 uitmuntend  & beste jeugdhond
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

Vega the brightest Star Angel of Water openklas
1 uitmuntend  CAC , CACIB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Emmi VanHemmens

Dog-Otho's Savannah veteranenklas
1 uitmuntend  beste veteraan & BOB
keurmeester: Elke Ahrends (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: 
Mariel Gonzales

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Silver Winhunters Djames Bond kampioensklas
1 uitmuntend VDH , CAC , CACIB & BOB
keurmeester:  Elke Ahrends (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Anna Babakova

PSK MOnchengladbach-Viersen (DE) 13-04-2024

Riesenschnauzer peper/zout reu

Gloris Zeus Zappa kampioensklas
1 uitmuntend CAC , VDH , PSK , ISPU & BOB
keurmeester: Albert Probst (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Olga Silverstova

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Argenta's Briska af Bottnia  kampioensklas
1 uitmuntend CAC , VDH , PSK , ISPU & BOB
keurmeester: Ulrike Schmidt (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson

110e IDS Luxemburg (LUX) 07-04-2024

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB beste jeugdhond
Crufts kwalificatie'25
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Argenta's Briska af Bottnia  kampioensklas
2 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB ,beste jeugdhond & BOB
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer peper/zout reu

Uncle Sam Angle of Water openklas
1 uitmuntend CACL , CACIB & BOS
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens

Dwergschnauzer peper/zout teef

Wonder of Savannah's Legacy Chili Angle of Water jeugdklas
2 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens

Vega the Brightest Star Angle of Water openklas
2 uitmuntend res.CACL 
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Zaryan Silver Star of Rainbowland  jeugdklas
2 uitmuntend  
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Marco & Sjanelle van Vlijmen-Hartjes
fokker: Tatiana Figura

Dwergschnauzer zwart/zilver teef

Fenja Cady of Charmy's Joy openklas
1 uitmuntend CACL , res. CACIB
en hiermee is zij Luxemburgs Kampioen'25
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

Cady Avalyn of Charmy's Joy veteranenklas
1 zeergoed
keurmeester: Markus Gisslen (DE)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

CAC , CACIB Barje(SI) 07-04-2024

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
2 uitmuntend res.CAC , res.CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit reu

Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit teef

Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Mariano Di Chicco
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

109e IDS Luxemburg (LUX) 06-04-2024

Middenslagschnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB beste jeugdhond & Crufts kwalificatie'25
en hiermee is hij Luxemburgs Jeugd Kampioen'25
keurmeester: Heiko Wagner (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB & Crufts kwalificatie'25
en hiermee is zij Luxemburgs Jeugd Kampioen'25
keurmeester: Heiko Wagner (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Argenta's Briska af Bottnia  kampioensklas
2 uitmuntend res.CACL 
keurmeester: Heiko Wagner (DE)
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCACL , JCACIB ,beste jeugdhond & BOB
en hiermee is hij Luxemburgs JeugdKampioen'24 
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer peper/zout reu

Uncle Sam Angle of Water tussenklas
2 uitmuntend CACL , CACIB & BOB
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens

Dwergschnauzer peper/zout teef

Vega the Brightest Star Angle of Water openklas
2 uitmuntend res.CACL 
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Emmi VanHemmens

Dog-Otho's Savannah veteranenklas
2 uitmuntend 
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Emmi VanHemmens
fokker: Mariel Gonzalez

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Zaryan Silver Star of Rainbowland  jeugdklas
3 uitmuntend  
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Tatiana Figura

Dwergschnauzer zwart/zilver teef

Fenja Cady of Charmy's Joy openklas
1 uitmuntend CACL , res. CACIB
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

Cady Avalyn of Charmy's Joy veteranenklas
1 uitmuntend VCACL ,VCACIB
en hiermee is zij Luxemburgs & Internationaal Veteranen Kampioen'25
keurmeester: Ruth Wagner (LUX)
eig: Monique Ijzermans
fokker: Monique Ijzermans

CAC ISPU Specialty Schnauzers & Pinchers (SI) 06-04-2024

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC & ISPU ClubWinner'24
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
2 uitmuntend res.CAC 
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit reu

Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC & ISPU ClubWinner'24
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit teef

Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC & ISPU ClubWinner'24
keurmeester: Csaba Pettko
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

CACIB Vrbljene (SI) 06-04-2024

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
1 uitmuntend res.CAC , res.CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit reu

Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit teef

Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC , res.CACIB
keurmeester: Sasa Kitanovic
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

CAC Barje  (SI) 05-04-2024

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Idalgo van Huis de Wije Blick tussenklas
1uitmuntend CAC
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Frederika Fee van Huis de Wije Blick openklas
1 uitmuntend CAC & BOB
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olena Duim-Osypova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit reu

Jack Daniels van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC & BOS
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

Dwergschnauzer wit teef

Jessica van Huis de Wije Blick tussenklas
1 uitmuntend CAC 
keurmeester: Katja Rozman Pohlen
eig: Olga Miloserdova
fokker: Olga Miloserdova

IDS Angers (FR)  24-03-2024

Middenslagschnauzer peper/zout teef

Zenzi-Zoya Het Hoog Oord openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB 
keurmeester: Ivo Beccarelli (FR)
eig: Erna Verstappen
fokker: A. Th. Verstappen

IDS Montlucon  (FR)  17-03-2024

Riesenschnauzer peper/zout reu

Gloris Zeus Zappa  openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Salvatore Giannone
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Olga Silverstova

Middenslag schnauzer peper/zout teef

Argenta's Briska af Bottnia  openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB & BOB
keurmeester: Salvatore Giannone
eig: Katlijn van der Veken
fokker: Boel Niklasson

Schaal der Kempen Weelde  (BE) 17-03-24

Middenslag schnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB beste jeugdhond & BOB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Middenslag schnauzer peper/zout teef

Hallow Hera Ze Zahrabske  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & BOS
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB beste jeugdhond & BOB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Marco & Sjanella van Vlijmen-Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer Zwart teef

Hathor House Qiyana babyklas
1 veelbelovend , BOB baby & 1e BIS baby
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: 
Marco & Sjanella van Vlijmen- Hartjes
fokker: Natalija Budna

Just for Me - Julie vom Heimeshof tussenklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Simone Ravenstijn-Wachholder
fokker: Silvia Derksen-Zulsdorf

Dwergschnauzer  peper/zout teef

Wonder of Savannah's Legacy Chili Angel of Water  jeugdklas
1 uitmuntend JCACIB & beste jeugdhond
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Emmi Vanhemmens
fokker: Emmi Vanhemmens

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Single Lady uit de Vennen Jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB 
Keurmeester: Regina Blessing (DE)
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: M.M. vd Putten-Garama

Dwergschnauzer  wit teef

Wild Rose Summerwind vom Ruhrtal openklas
1 uitmuntend CAC , CACIB
keurmeester: Regina Blessing (DE)
eig: Simone Ravenstijn-Wachholder
fokker: Romina Blattgen

Crufts Birmingham (UK) 07-03-2024

Middenslag schnauzer peper/zout reu

Goofy Saltus Ze Zahrabske  jeugdklas
1 plaats
keurmeester: Mrs. D.U.V. Martin (UK)
eig: Franka Leemans
fokker: Monika Skok

6e Spring Openshow  Herve (BE) 03-03-2024

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , BOB , BIS jeugd & 3e BIG
keurmeester: Dirk Spruyt (BE)
eig: 
Marco & Sjanella van Vlijmen- Hartjes
fokker: Natalija Budna

Dwergschnauzer zwart  teef

Hathor House Qiyana babyklas
1 veelbelovend , BOB baby & 1e BIS baby
keurmeester: Dirk Spruyt (BE)
eig: 
Marco & Sjanella van Vlijmen- Hartjes
fokker: Natalija Budna

49e IDS Mouscron Mouscron (BE) 27-01-2024

Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  puppyklas

1 veelbelovend BOB puppy & 1e BIS puppy

Keurmeester: Myriam Vermeire (BE)

Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen

Fokker: Natalija Budna


Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Zaryan Star of Rainbowland jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB BOB jeugd & BOB
Keurmeester: Myriam Vermeire (BE)
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: Tatiana Figura

Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Single Lady uit de Vennen Jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , JCACIB & BOS
Keurmeester: Myriam Vermeire (BE)
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: M.M. vd Putten-Garama

26e AmbiorixTrofee  Genk (BE)  14-01-2024


Middenslag schnauzer peper/zout  teef

Argenta’s Briska af Bottnia  tussenklas

1 uitmuntend CAC beste teef , BOS  & Amboirix Winner’24

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Katlijn van der Veken

Fokker: Boel Niklasson

Zenzi-Zoya Het oog Oord openklas

1 uitmuntend res. CAC

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Erna Verstappen

Fokker: A. TH. Verstappen


Dwergschnauzer zwart  reu

Hathor House Wild West  puppyklas

1 veelbelovend BOB puppy & 3e BIS puppy

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen

Fokker: Natalija Budna

 

Dwergschnauzer zwart/zilver  reu

Zaryan Star of Rainbowland jeugdklas
1 uitmuntend JCAC , BOB jeugd & Ambiorix Jeugdwinner'24
Keurmeester: Darko Zivanovic
Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen
Fokker: Tatiana Figura

Silver Winhunters  Djames Bond  kampioensklas

1 uitmuntend CAC , BOB & Ambiorix Winner’24

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Marco & Sjanella van Vlijmen

Fokker: Anna Babenkova

 
Dwergschnauzer zwart/zilver  teef

Cady Avalyn of Charmy's Joy

1 uitmuntend VCAC , VBOB & Ambiorix Veteranenwinner’24

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Monique Ijzermans

Fokker: Monique Ijzermans

 

Dwergschnauzer wit  reu

Jack Daniels van Huis de Wije Blick

1 uitmuntend JCAC , BOS & Ambiorix Jeugdwinner’24

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Olga Miloserdova

Fokker: Olga Miloserdova


Dwergschnauzer wit  teef

Jessica van Huis de Wije Blick

1 uitmuntend JCAC ,beste jeugd hond , BOB & Ambiorix Jeugdwinner’24

Keurmeester: Darko Zivanovic

Eig: Olga Miloserdova

Fokker: Olga Miloserdova